127. zbor članov PGD Vuzenica

V soboto, 19.1.2019 je v dvorani gasilskega doma v Vuzenici potekal 127. zbor članov PGD Vuzenica.

Poleg članov PGD Vuzenica so se zbora udeležili predstavniki pobratenega društva PGD Dekani, prijateljska društva iz Slovenije in Hrvaške ter okoliška društva iz naše gasilske zveze. Na zboru so prisostvovali tudi povabljeni gostje in sicer župan Vuzenice Franjo Golob, predsednik GZDD Janez Slemnik in poveljnik GZDD Vlado Ambrož.

Predstavljeno je bilo delo članov, finančno stanje društva ter načrti društva za prihodnost. Potrdili smo novo predsednico komisije za delo z mladino, ki je postala Mateja Ovčak. Dosedanji predsednici komisije za delo z mladino Aleksandri Pušnik pa gre vsa zahvala za njeno dosedanjo delo in trud, ki ga je vložila v delo z mladino. Članom društva so bila podeljena priznanja in plakete za njihovo delo.

Po zboru je sledila večerja ter zabava do poznih jutranjih ur z ansamblom Tipi.

Napisal

Komentarji so zaklenjeni.